fbpx

CYBERMISTRZ

Zmiany terminów szkoleń

zmiany terminów

Szanowni Państwo

Niestety okoliczności jakie spotkały nas wszystkich tej jesieni, nie ominęły także planów działań w projekcie „Cyber Mistrz”. Początkowe plany związane z uruchomieniem szkoleń z różnych aspektów cyber umiejętność dla uczniów wrocławskich szkół, zostały przesunięte z wiosny na jesień. Niestety niekończąca się pandemia oraz wchodzące odgórne obostrzenia w życiu społecznym, zawodowym i edukacyjnym  wymusiły kolejne przesunięcia terminów rozpoczęcia szkoleń.

Pierwotnie szkolenia były zaplanowane w formie stacjonarnej w kilku oddziałach Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz w Ośrodku Postaw Twórczych, jednakże wprowadzenie jesiennego zamknięcia  gospodarki i życia społecznego w październiku 2020 r., wymusiło ostateczną decyzję o zmianie formy na szkolenia online.

Zmiana koncepcji realizacji szkoleń (z trybu stacjonarnego w tryb online) postawiła przed nami nowe wyzwania organizacyjne, w związku z czym podejmujemy usilne starania, by szkolenia w nowej formie ruszyły jak najszybciej. Planowanym termin rozpoczęcia pierwszych grup szkoleniowych to druga połowa stycznia 2021 r.

Szczerze przepraszamy wszystkie zainteresowane osoby za opóźnienia. Dokładamy wszelkich sił, by aktualnie deklarowany termin rozpoczęcia szkoleń został dotrzymany.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o postępach w harmonogramie szkoleń w ramach projektu „CyberMistrz”.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Zespół Projektu