fbpx

CYBERMISTRZ

Współpracujemy ze szkołami

współpraca ze szkołami

Darmowe szkolenia CyberMistrz odbywają się online lub stacjonarnie, ale mogą być też wynikiem współpracy z wrocławskimi szkołami. Mamy kilka pomysłów na taką współpracę i jesteśmy elastyczni względem szczegółów. Sprawdźcie jak to może wyglądać.

Organizator projektu CyberMistrz – Fundacji Inicjowania Rozwoju Społecznego serdecznie zaprasza dzieci i młodzież od 10 do 18 roku życia do skorzystania z bezpłatnych szkoleń z kompetencji cyfrowych m.in. z takich tematów jak:

– projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych oraz projektowanie i realizacja np.: serwisów internetowych czy gier mobilnych,

– programowanie w różnych językach uwzględniające różne poziomy zaawansowania.

Projekt jest rekomendowany przez Wydział Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Udział w szkoleniach jest całkowicie darmowy, ponieważ projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Program wybranego tematu można realizować w formie online lub stacjonarnej w placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu oraz Ośrodka Postaw Twórczych – wrocławskich instytucji, które zostały objęte wsparciem projektu CyberMistrz.

W roku szkolnym 2022/23 do projektu CyberMistrz mogą przystąpić również wrocławskie szkoły. Na czym to polega? Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy zorganizować indywidualny harmonogram dla uczniów z wybranej szkoły, którzy zgłoszą się jako jedna grupa, np. kółko informatyczne, koledzy i koleżanki z klasy. Kursy mogą się odbywać online lub stacjonarnie, jeśli będzie wyrażona taka zgoda możemy przeprowadzić je w szkole np. w ramach świetlicy czy zajęć pozalekcyjnych. Do dyspozycji mamy także niektóre filie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu oraz Ośrodek Postaw Twórczych we Wrocławiu. Intensywność kursu również możemy dostosować pod daną grupę, zajęcia mogą odbywać się 2 razy w tygodniu po 2h lub w weekendy czy w formie zintensyfikowanych kursów w ferie.

Wszelkie informacje dotyczące poszczególnych tematów szkoleń dostępne są na stronie https://www.cybermistrz.pl/oferta-szkolen/

Szczegóły dotyczące projektu zawarliśmy na stronie https://www.cybermistrz.pl/o-projekcie/

Ewentualne pytania oraz propozycje współpracy prosimy kierować do koordynatora projektu – Justyny Jędrzejczyk dostępnej pod nr tel. 513 338 371.

Zapraszamy do współpracy!