fbpx

CYBERMISTRZ

WROcomp – firma szkoleniowa dla dzieci i młodzieży

Miło nam zaprezentować firmę, która zajmie się szkoleniem wrocławskich dzieci i młodzieży w ramach projektu CyberMistrz. WROcomp to specjaliści z zakresu kompetencji cyfrowych o różnym stopniu zaawansowania.

Wybór firmy szkolącej to niemal ostatni etap przed rozpoczęciem szkoleń dla dzieci i młodzieży w Wrocławia. Zajmie się tym firma WROcomp, która dobrze zna projekt CyberMistrz. To właśnie ona była odpowiedzialna za szkolenie pracowników Gok’ów, czyli Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu oraz Ośrodka Postaw Twórczych. W przypadku wrocławskich dzieci i młodzieży będzie to aż 600 osób, a więc pracy będzie co nie miara.

Zakres szkoleń dla młodych wrocławian obejmuje:

Jako pierwsze odbędą się szkolenia z projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych, projektowania i realizacji serwisów internetowych oraz gier mobilnych, a także programowania w różnych językach uwzględniającego różne poziomy zaawansowania.

dziewczyna pracuje na komputerze

Z uwagi na obecną sytuację szkolenia odbędą się w formie online. W ten sposób organizatorzy, jak i firma szkoląca chcą zapewnić pełne bezpieczeństwo uczestnikom szkoleń oraz ich trenerom.

Start szkoleń planowany jest na koniec marca 2021. Obecnie trwają prace nad szczegółowym grafikiem dla trzech pierwszych szkoleń. O szczegółach poinformujemy na naszym oficjalnym koncie na Facebook’u – https://www.facebook.com/cybermistrz, w zakładce AKTUALNOŚCI na naszej stronie internetowej oraz w opisach poszczególnych szkoleń.

Więcej informacji na temat firmy WROcomp można uzyskać TUTAJ.