fbpx

CYBERMISTRZ

Wakacyjne szkolenia CyberMistrz

wakacyjne szkolenia

Już można zapisywać się na wakacyjne szkolenia CyberMistrz. Czekają na Was zajęcia w trybie przyspieszonym, które nie pozwolą Wam się nudzić w te wakacje. Pierwsze grupy startują jeszcze w czerwcu.

Wakacje 2022 we Wrocławiu zapowiadają się wyjątkowo ciekawie, a to za sprawą wakacyjnych kursów, które podnoszą kompetencje cyfrowe dzieci. W wakacyjnej ofercie znalazły się dwa tematy szkoleń:

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH ORAZ PROJEKTOWANIE I REALIZACJA NP.: SERWISÓW INTERNETOWYCH CZY GIER MOBILNYCH

PROGRAMOWANIE W RÓŻNYCH JĘZYKACH UWZGLĘDNIAJĄCE RÓŻNE POZIOMY ZAAWANSOWANIA

Szkolenia mają rozbudowany program, który uwzględnia dużo czasu na ćwiczenia praktyczne. Dla projektowania jest to 40, a dla programowania aż 60 godzin szkoleniowych. W tym czasie uczestnicy uczą się w skuteczny i efektywny sposób korzystać z powszechnie dostępnych narzędzi cyfrowych.

Dla kogo?

Wakacyjne szkolenia CyberMistrz przygotowano dla dzieci i młodzieży w wieku 10 – 18 lat z Wrocławia. Każdy uczestnik w dniu rozpoczęcia kursu musi mieć skończone 10 lat. W dniu zakończenia kursu każdy w uczestników musi być przed dniem swoich 18 urodzin. „Z Wrocławia” oznacza tyle, że uczestnik musi być zameldowany na terenie Wrocławia lub uczęszczać do szkoły, która mieści się na terenie Wrocławia.

Koszty

Wakacyjne szkolenia CyberMistrz (podobnie jak te standardowe) są w 100% darmowe. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów za udział w zajęciach, materiały dydaktyczne, dostęp do programów i narzędzi cyfrowych, ponieważ szkolenia CyberMistrz są finansowane z Funduszy Unijnych. Oznacza to brak jakichkolwiek opłat dodatkowych i ukrytych kosztów.

Rekrutacja

Do projektu CyberMistrz można zgłosić się w każdej chwili. Po przesłaniu wypełnionych dokumentów rekrutacyjnych uczestnik oczekuje na start szkoleń. W przypadku gdy nie uzbiera się minimalna liczba osób, termin szkolenia ulegnie zmianie, a zgłoszeni uczestnicy będą o tym poinformowani. Dokumenty rekrutacyjne dostępne są w zakładce REKRUTACJA.