fbpx

CYBERMISTRZ

Szkolenia dla ekipy

szkolenia dla ekipy

Każde ze szkoleń projektu CyberMistrz w trybie online wymaga utworzenia grupy od 4 do 6 osób. ALE to może być grupa znajomych – ekipa, dla której zorganizujemy szkolenie zamknięte w dowolnym temacie. Wystarczy dać nam znać.

W szkoleniach CyberMistrz może wziąć udział każdy kto:

  • ma od 10 do 18 lat,
  • mieszka i/lub uczy się na terenie Wrocławia.

To wszystkie wymagania, jakie stawiamy przed uczestnikami. Warto tu zaznaczyć, że ograniczenia wiekowe należy zastosować do terminu szkolenia. Oznacza to, że uczestnicy muszą mieć skończone 10 lat przed dniem pierwszego spotkania zorganizowanego w ramach szkolenia, a jednocześnie być przed dniem 18-tych urodzin w dniu ostatniego spotkania.

Kiedy zgłaszają się do nas kolejne osoby zainteresowane darmowymi szkoleniami, tworzymy grupy uwzględniając wiek i poziom zaawansowania. Zwykle są to przypadkowi miłośnicy komputerów, którzy nie znali się wcześniej. To stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości, a nawet przyjaźni z kimś, kto dzieli podobne pasje i zainteresowania.

A co jeśli grupa znajomych chce odbyć szkolenie w swoim własnym gronie? Nie ma problemu! Szkolenia dla ekipy to propozycja dla osób, które lubią razem spędzać czas.

Szkolenia dla ekipy – jak zacząć?

Najpierw trzeba zebrać grupę chętnych – minimalnie 4, maksymalnie 6 osób. Każda z nich musi spełniać warunki uczestnictwa w projekcie (tj. wiek i miejsca nauki/zamieszkania). Kolejny krok to wybór tematu szkolenia, który wszystkim odpowiada. Wybierać można z pełnej listy tematów szkoleń:

Na tym etapie warto, przynajmniej mniej więcej, zorientować się w jakie dni i w jakich godzinach ekipa chciałaby odbywać kolejne spotkania. Następnie należy skontaktować się z koordynatorem projektu CyberMistrz i ustalić szczegóły. Na ich podstawie zostanie przygotowany specjalny harmonogram, który uwzględni możliwości i potrzeby uczestników.

Proste? Pewnie! Zainteresowanych prosimy o KONTAKT.

Zapraszamy!