fbpx

CYBERMISTRZ

Skorzystaj z darmowych szkoleń… póki czas

skorzystaj z darmowych szkoleń

Każdy kolejny miesiąc przybliża nas do zakończenia projektu CyberMistrz. Aktualnie uczestnicy mają jeszcze 5 miesięcy, aby zupełnie za darmo zdobyć wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu programowania, projektowania graficznego, cyberbezpieczeństwa czy kreowania własnego wizerunku w sieci. Skorzystaj z darmowych szkoleń i podnieś poziom kompetencji cyfrowych.

Szkolenia dla dzieci i młodzież w wieku 10 – 18 lat z Wrocławia organizowane są już od marca 2020 roku. Termin zakończenia projektu został wyznaczony na czerwiec 2023 roku, co oznacza, że pozostało niespełna 5 miesięcy na udział w szkoleniach. Od początku było wiadome, że projekt nie będzie miał drugiej edycji, dlatego ważne było, by zdecydować się na udział, póki jeszcze jest czas.

Skorzystaj z DARMOWYCH szkoleń 

Udział w projekcie jest całkowicie zwolniony z opłat. Uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów – ani za materiały dydaktyczne, ani za dostęp do programów komputerowych, które uczą się obsługiwać. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 Tryb normalny czy przyspieszony?

W lutym uczestnicy projektu po raz ostatni mogą zdecydować czy chcą wziąć udział w szkoleniach w trybie normalnym czy przyspieszonym. Tryb przyspieszony to propozycja na ferie zimowe dla osób, które spędzają ten czas w mieście i nie mają zaplanowanych żadnych wyjazdów. Program szkoleń pozostaje niezmieniony, jednak spotkania odbywają się codziennie, aby zdążyć przed pływem 2 tygodni. Jeśli ktoś woli naukę w normalnym trybie (spotkania 2 razy w tygodniu) wciąż ma czas na realizację programu.

Harmonogramy poszczególnych grup dla PROGRAMOWANIA i PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO.

Rekrutacja trwa!

Rekrutacja do projektu CyberMistrz trwa nieustannie. Kolejny nabór rozpocznie się w ostatnich dniach sierpnia, a skończy mniej więcej w połowie września. Zgłoszone osoby wybiorą grupy i rozpoczną szkolenia. Zgłoszenie dziecka można (a nawet warto) przesłać przed rozpoczęciem naboru. Takie osoby mają pierwszeństwo w wyborze grup, a tym samym harmonogramu, który pasuje im najbardziej. SZCZEGÓŁY

Nie trać czasu i skorzystaj z darmowych szkoleń!