fbpx

CYBERMISTRZ

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Rekrutacja do projektu CyberMistrz ogranicza się do 4 prostych kroków:

    1. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi dostępnymi na tej stronie, szczególnie z regulaminem projektu.
    2. Wydrukuj dokumenty rekrutacyjne i wypełnij: z datą zgłoszenia: RODO, informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz formularz zgłoszeniowy, a z datą przystąpienia do projektu: deklarację przystąpienia do projektu, umowę oraz zgodę wizerunkową. Jeśli będziesz mieć pytania, skontaktuj się z nami.
    3. Zeskanuj dokumenty i prześlij je, jeśli to możliwe w formacie PDF, na adres e-mail cybermistrz@firs.org.pl. Dokumenty można też wysłać tradycyjną pocztą z dopiskiem „CyberMistrz” na adres wrocławskiego Biura Projektów: Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego, ul. Ruska 61/34, 50-079 Wrocław albo dostarczyć osobiście, przy czym wizytę w Biurze Projektów należy uprzednio umówić telefonicznie. W związku z obecną sytuacją zachęcamy do skorzystania z pierwszej ścieżki i przesyłanie kopii dokumentów na adres e-mail cybermistrz@firs.org.pl.
    4. Przesyłając zgłoszenie podaj nazwę wybranego szkolenia i wstępnej dyspozycyjności dziecka (konkretne dni tygodnia lub weekendy oraz preferowane godziny).

Uwaga! Dokumenty będą rozpatrywane na bieżąco, a z rodzicami i opiekunami zakwalifikowanych do udziału w projekcie dzieci będziemy się kontaktować indywidualnie. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w sposób ciągły do wyczerpania miejsc na szkoleniach.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne

INFORMACJA O RODO

Kliknij, aby pobrać

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

Kliknij, aby pobrać

KOORDYNATOR PROJEKTU

JUSTYNA JĘDRZEJCZYK

513 338 371