fbpx

CYBERMISTRZ

WSPIERAMY ROZWÓJ

Udział w projekcie CyberMistrz pozwoli Twojemu dziecku zdobyć cenne kompetencje. Będzie ono korzystać w sposób umiejętny z zasobów Internetu. Dowie się, jak pozostać bezpiecznym w sieci. Zwiększy swoją efektywność w nauce online. Zapozna się z obsługą wybranych programów, dzięki czemu nieobce mu będzie projektowanie graficzne, realizacja serwisów internetowych i gier mobilnych oraz programowanie w różnych językach.

Ze szkoleń skorzystać może każde dziecko w wieku od 10 to 18 lat, które mieszka lub uczy się we Wrocławiu.

REKRUTACJA KROK PO KROKU

Rekrutacja do projektu CyberMistrz ogranicza się do 4 prostych kroków:

  1. Zapoznaj się z dokumentami rekrutacyjnymi dostępnymi na tej stronie, szczególnie z regulaminem projektu.
  2. Wydrukuj dokumenty rekrutacyjne i wypełnij: z datą zgłoszenia: RODO, informację o przetwarzaniu danych osobowych oraz formularz zgłoszeniowy, a z datą przystąpienia do projektu: deklarację przystąpienia do projektu, umowę oraz zgodę wizerunkową. Jeśli będziesz mieć pytania, skontaktuj się z nami.
  3. Zeskanuj dokumenty i prześlij je, jeśli to możliwe w formacie PDF, na adres e-mail cybermistrz@firs.org.pl. Dokumenty można też wysłać tradycyjną pocztą z dopiskiem „CyberMistrz” na adres wrocławskiego Biura Projektów: Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego, ul. Ruska 61/34, 50-079 Wrocław albo dostarczyć osobiście, przy czym wizytę w Biurze Projektów należy uprzednio umówić telefonicznie. W związku z obecną sytuacją zachęcamy do skorzystania z pierwszej ścieżki i przesyłanie kopii dokumentów na adres e-mail cybermistrz@firs.org.pl.
  4.  Przesyłając zgłoszenie podaj nazwę wybranego szkolenia i wstępnej dyspozycyjności dziecka (konkretne dni tygodnia lub weekendy oraz preferowane godziny).

Uwaga! Dokumenty będą rozpatrywane na bieżąco, a z rodzicami i opiekunami zakwalifikowanych do udziału w projekcie dzieci będziemy się kontaktować indywidualnie. Rekrutacja do projektu prowadzona jest w sposób ciągły do wyczerpania miejsc na szkoleniach.

Rezerwacja miejsca

  Wiek uczestnika

  Szkolenie

  edukacja onlinekorzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomiekompetencje medialnebezpieczne zachowania w siecidostępność zasobów cyfrowych onlineprojektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowychprojektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnychprogramowanie w różnych językach uwzględniające różne poziomy zaawansowania

  Wymagane dokumenty rekrutacyjne

  INFORMACJA O RODO

  Kliknij, aby pobrać

  ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

  Kliknij, aby pobrać