fbpx

CYBERMISTRZ

Nowy rok szkolny przed nami!

nowy rok szkolny

Lada chwila rozpocznie się nowy rok szkolny 2022/23! Niektórzy odliczają godziny, inni starają się odsunąć myśl o nowym rytmie dnia jak najdalej w czasie. Jak by nie było, 1. września nadciąga, co oznacza nowy etap realizacji projektu CyberMistrz. Przygotowania są już na ostatniej prostej.

Każdy przygotowuje się do nowego roku szkolnego na swój sposób. Uczniowie kompletują wyprawkę, a nauczyciele planują ciekawe zajęcia. Wszyscy muszą być gotowi, nie tylko w zakresie wyposażenia, ale też nastawienia psychicznego. Koniec z leniwymi porankami i mnóstwem wolnego czasu. Przez kolejne 10 miesięcy każdy uczeń będzie wytężał umysł, by wchłonąć jak największą dawkę wiedzy.

Wrzesień to dla projektu CyberMistrz początek nowego, ostatniego etapu realizacji. Będzie trwać do końca 2022 roku, a więc pozostały już tylko 4 miesiące! Dlatego jeśli ktoś do tej pory nie skorzystał z darmowych szkoleń, powinien nie tracić czasu i czym prędzej wziąć udział w rekrutacji. Szczegóły na stronie www.cybermistrz.pl/rekrutacja.

Co nowego na jesieni?

Przede wszystkim nowy rok szkolny to nowe harmonogramy szkoleń. Przy ich planowaniu staramy się uwzględnić różne potrzeby i plany lekcji jak największej liczby osób. Do wyboru będą więc różne dni tygodnia, a także propozycje różnych godzin rozpoczęcia zajęć.

Co z rekrutacją?

Rekrutacja do projektu CyberMistrz trwa nieustannie. Kolejny nabór rozpocznie się w ostatnich dniach sierpnia, a skończy mniej więcej w połowie września. Zgłoszone osoby wybiorą grupy i rozpoczną szkolenia. Zgłoszenie dziecka można (a nawet warto) przesłać przed rozpoczęciem naboru. Takie osoby mają pierwszeństwo w wyborze grup, a tym samym harmonogramu, który pasuje im najbardziej.

Jakie szkolenia?

Nowy rok szkolny otwieramy rekrutacją na te dwa tematy szkoleń, które cieszą się największym zainteresowaniem:

Każdy uczestnik może wziąć udział w obydwu tematach – ważne, by drugi rozpoczął się dopiero po ukończeniu pierwszego (nie można realizować ich jednocześnie, nawet jeśli umożliwia to harmonogram).

Płatności?

Udział w szkoleniach CyberMistrz jest darmowy, a uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Kto może wziąć udział?

Do udziału w szkoleniach zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10 – 18 lat z Wrocławia.

CZASU CORAZ MNIEJ! NIE ZWLEKAJ! WEŹ UDZIAŁ W REKRUTACJI JUŻ DZIŚ!