fbpx

CYBERMISTRZ

Ferie we Wrocławiu 2022 ze szkoleniami CyberMistrz

ferie we Wrocławiu 2022

Ferie we Wrocławiu 2022 rozpoczną się już 31 stycznia. Co można w tym czasie zaproponować najmłodszym? Najlepiej coś, na czym skorzystają, a przy tym będą się dobrze bawić, czyli darmowe szkolenia CyberMistrz! Zapisy już się rozpoczęły.

Specjalnie z okazji zbliżających się ferii zimowych organizator projektu CyberMistrz przygotował nowe harmonogramy szkoleń. Zakładają one intensywny grafik codziennych spotkań, które wypełnią ferie – pełne dwa tygodnie, oczywiście bez weekendów.

Ferie we Wrocławiu 2022 to doskonała okazja, by poświęcić trochę czasu na zainteresowania związane m.in. z Internetem, narzędziami cyfrowymi, programami graficznymi i programowaniem. Tematy szkoleń CyberMistrz obejmują każde z tych zagadnień, ale też wiele więcej. Uczestnicy mają do wyboru aż 7 różnych tematów:

Szkolenia odbywające się podczas ferii zaplanowano w dwóch blokach godzinowych: 9.00 – 12.00 i 12.00 – 15.00. Dzięki temu łatwiej dostosować spotkania online do własnego harmonogramu dnia.

Szczegółowe harmonogramy dostępne są na stronach poszczególnych tematów, a także, w formie harmonogramu zbiorczego, na stronie https://www.cybermistrz.pl/harmonogram-realizacji-szkolen/

Udział w szkoleniach CyberMistrz jest darmowy – bez znaczenia czy odbywają się one w okresie ferii czy poza nim. Program szkoleń również pozostaje bez zmian. Istnieje możliwość organizacji szkolenia dla zamkniętej grupy przyjaciół lub kolegów z klasy – wystarczy skontaktować się w tym celu z koordynatorem szkoleń, Justyną Jędrzejczyk, nr tel. 513 338 371.

Rekrutacja trwa, a ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły zamieszczone są w zakładce REKRUTACJA.

Zapraszamy serdecznie!