fbpx

CYBERMISTRZ

Ferie 2023 z CyberMistrzem

Ferie 2023

Ferie 2023 rozpoczną się we Wrocławiu 13 lutego. Czy w tym czasie mogą zająć się młodzi wrocławianie? Najlepiej czymś, na czym skorzystają, a przy tym będą się dobrze bawić, czyli darmowe szkolenia CyberMistrz! Harmonogramy już są gotowe!

Specjalnie z okazji zbliżających się ferii zimowych organizator projektu CyberMistrz przygotował nowe harmonogramy szkoleń. Zakładają one intensywny grafik codziennych spotkań, które wypełnią ferie – pełne dwa tygodnie, oczywiście bez weekendów.

Ferie 2023 to doskonała okazja, by poświęcić trochę czasu na zainteresowania związane m.in. z Internetem, narzędziami cyfrowymi, programami graficznymi i programowaniem. W tym roku polecamy dwa tematy, które cieszą się największym zainteresowaniem:

Szczegółowe harmonogramy dostępne są na stronach poszczególnych tematów, a także, w formie harmonogramu zbiorczego, na stronie https://www.cybermistrz.pl/harmonogram-realizacji-szkolen/

Udział w szkoleniach CyberMistrz jest darmowy – bez znaczenia czy odbywają się one w okresie ferii czy poza nim. Program szkoleń również pozostaje bez zmian. Istnieje możliwość organizacji szkolenia dla zamkniętej grupy przyjaciół lub kolegów z klasy – wystarczy skontaktować się w tym celu z koordynatorem szkoleń, Justyną Jędrzejczyk, nr tel. 513 338 371.

Rekrutacja trwa, a ilość miejsc jest ograniczona. Szczegóły zamieszczone są w zakładce REKRUTACJA.

Zapraszamy serdecznie!