fbpx

CYBERMISTRZ

CyberMistrz potrwa rok dłużej

Jesień 2021 przyniosła kilka zmian do projektu CyberMistrz. Największą jest jednak fakt, że został on przedłużony do końca 2022 roku. Dzięki temu łatwiej można dopasować udział w bezpłatnych szkoleniach do własnego planu lekcji i codziennych zajęć.

Realizacja projektu CyberMistrz rozpoczęła się w 2020 roku. Zgodnie z planem pierwsze szkolenia odbyły się dla pracowników dwóch wrocławskich instytucji kultury: Miejskiej Biblioteki Publicznej im Tadeusza Różewicza we Wrocławiu oraz Ośrodka Postaw Twórczych. Drugim etapem były szkolenia dla dzieci i młodzieży z Wrocławia. Harmonogram zakładał, że wszystkie szkolenia, w których udział ma wziąć 600 osób, zakończą się do grudnia 2021 roku. Oznaczałoby to, że przed nami ostatnie tygodnie, w których młodzi wrocławianie mogą podnieść swoje kompetencje cyfrowe z wybranych tematów zupełnie za darmo. Tymczasem organizator projektu – Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego, zdecydował, że CyberMistrz potrwa rok dłużej, czyli do końca 2022 roku.

To bardzo dobra wiadomość dla przyszłych uczestników projektu CyberMistrz. Nowy termin gwarantuje mnóstwo dodatkowego czasu, dzięki czemu jeszcze więcej osób dowie się o bezpłatnych szkoleniach. Każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie szkoleń (raz dla każdego z 7 tematów), więc teraz może zaplanować sobie cały cykl szkoleń. Bez obawy, że zabraknie czasu lub grafik codziennych zajęć stanie się „przeładowany”.

nastolatki oglądają coś na laptopie

Nieustannie można zapisywać się na szkolenia w tematyce:

Osoby, które złożą komplet dokumentów rekrutacyjnych mają pierwszeństwo w wyborze terminu szkolenia – harmonogramy aktualizowane są na bieżąco (AKTUALNE HARMONOGRAMY).

Rekrutacja prowadzona jest w sposób ciągły, a kolejne zgłaszane osoby tworzą kolejne grupy ze względu na poziom zaawansowania i wiek. Szczegóły dostępne są w zakładce REKRUTACJA.

Wszelkie aktualności dotyczące projektu CyberMistrz publikowane są również na oficjalnym fanpage’u projektu, który znajduje się pod adresem https://www.facebook.com/cybermistrz

Udział w szkoleniach jest całkowicie darmowy. Projekt jest współfinansowany z ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Polecamy i zapraszamy serdecznie