fbpx

CYBERMISTRZ

CyberMistrz na Facebooku

CyberMistrz na Facebooku

Oficjalny fanpage projektu CyberMistrz jest już dostępny na Facebooku. Będziemy tam publikować informacje dotyczące projektu, kolejnych szkoleń i wszelkich kwestii, o których warto wiedzieć.

Realizacja projektu CyberMistrz obejmuje różne etapy: szkolenia dla pracowników instytucji kultury i uczniów szkół oraz zakup sprzętu komputerowego, ale najważniejszą korzyścią, jaką z uczestnictwa w nim czerpać będą mogli wrocławianie, jest podniesienie kompetencji cyfrowych.

Chcemy, aby osoby biorące udział w projekcie mogły być na bieżąco z postępem prac, a także, aby dołączali do nich kolejni uczestnicy. Rekrutacja, która rozpocznie się wkrótce, skierowana będzie do dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat i umożliwi aż 600 z nich nauczyć się m.in. programować i projektować graficznie. Dlatego też postanowiliśmy założyć oficjalne konto CyberMistrza na Facebooku.

Cybermistrzowski fanpage posłuży nam do publikacji informacji o:

  • poszczególnych szkoleniach,
  • korzyści, jakie odniosą uczestnicy,
  • instytucjach, które zostały objęte wsparciem projektu,
  • postępach naszych podopiecznych,
  • możliwościach zapisu na szkolenia.

Poprzez systematyczną komunikację na Facebooku chcemy udzielać wyczerpujących informacji o projekcie CyberMistrz oraz cennych wskazówek dotyczących kompetencji cyfrowych, np. linkując do ciekawych artykułów na temat bezpieczeństwa w sieci albo możliwości nauki z wykorzystaniem zasobów dostępnych online.

Mamy nadzieję, że oficjalny fanpage CyberMistrza okaże się miejscem wymiany zdań i pomoże dotrzeć z informacją o projekcie do jak największej liczby wrocławian.

Zapraszamy na www.facebook.pl/cybermistrz!